page-corner-hipage-corner-hiETAPY WSPÓŁPRACY

1. SPOTKANIE

SPOTKANIE

Po ustaleniu wygodnego dla Ciebie terminu, odwiedzimy Cię w domu, aby poznać Twoje potrzeby, preferencje, dokonać wstępnych pomiarów oraz omówić szczegóły dotyczące funkcjonalności i designu nowych mebli.

W trakcie spotkania zaprezentujemy Ci próbki materiałów w wielu wariantach kolorystycznych.

2. PROJEKT MEBLI

PROJEKT

Nasz doświadczony i kreatywny projektant wykona dla Ciebie indywidualny projekt, który zaprezentujemy Ci w postaci profesjonalnej wizualizacji. Ponadto otrzymasz od nas szczegółową wycenę wszystkich prac.

Jeśli posiadasz już projekt – wyślij nam go już teraz – możliwie szybko przedstawimy koszty jego kompleksowej realizacji.

3. UMOWA

UMOWA

Gdy zaakceptujesz projekt szybko sporządzimy umowę, która będzie uwzględniać ustalone wcześniej zasady współpracy, zakres prac, terminy realizacji oraz warunki płatności.

4. KOMPLEKSOWA REALIZACJA

REALIZACJA

Po podpisaniu umowy oraz otrzymaniu zadatku przystąpimy do produkcji mebli na wymiar. Czas realizacji projektu zależy od skali trudności, zakresu prac oraz wybranego materiału. Zazwyczaj jest to okres od 3 do 6 tygodni.

5. TRANSPORT I MONTAŻ

TRANSPORT

Montaż nowych mebli wykonamy szybko i profesjonalnie – oczywiście w dogodnym dla Ciebie terminie.

Podczas transportu zadbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby Twoje meble dojechały pod wskazany adres w idealnym stanie.

6. GWARANCJA

GWARANCJA

Naszym priorytetem jest Twoja 100% satysfakcja, dlatego zapewniamy najwyższą jakość usług i materiałów, które potwierdza 24-miesięczna gwarancja.

page-corner-hipage-corner-hi

Copyright © 2024 ALTERMEBLE, All Rights Reserved. Powered by WordPress